aktivite

Tekirdağ Kumbağ Aktiviteler

Güzel denizi, uzun kumsalları ve yemyeşil doğası ile Tekirdağ Kumbağ sizlere güzel aktivite imkanları sunmaktadır.

Balık Tutma: Kumbağ farklı türde balıkların bol olduğu bir balık cennetidir. Akşamüstü veya Sabah’ın erken saatlerinde Kumbağ’da balık tutmak kadar keyif verici birşey yoktur. Kumbağ’a gelmeden önce oltalarınızı almayı unutmayın.

kumbag_aktivite

Yüzme: Yaz sıcaklarının bastırmasıyla birlikte Marmara’nın en geniş ve uzun plajına ve denizine sahip Kumbağ da gönül rahatlığı ile yüzebilirsiniz. Ayrıca bazı işletmelerin yüzme havuzlarını değerlendirerek cuzi bir ücret karşılığında Havuzlarda da yüzmeniz mümkündür.

Su Sporları: Kumbağ da su sporlarını yapabilceğiniz ekipmanlar fazlasıyla vardır. Cuzi bir ücret karşılığında plajlardaki deniz bisikletlerini kullanabilir yada size bazı işletmelerin sağlamış olduğu JetSki ve Dalgıç kıyafetlerini temin edebilirsiniz.

Doğa Fotoğrafçılığı: Kumbağ da yapabilceğiniz ve keyif alabilceğiniz en güzel aktivitelerin arasında Doğa fotoğrafçılığı da vardır. Kumbağ’a gelirken kesinlikle yanınızda bir fotoğraf makinası bulundurun çünkü Kumbağ’ın yüksek tepelerinden Tekirdağ’a ve plajlara doğru fotoğraf çekebilir, Kumbağ’ın çam ormanlarında muhteşem doğa manzaralarını ölümsüzleştirmek sizlere büyük bir haz verecektir.

Gece Eğlenceleri: Kumbağ Gece hayatı yönünden oldukça keyiflidir. Bir çok işletme geceleri ziyaretçileri kendilerine çekebilmek için muhteşem gösteriler yapmakta aynı zamanda tanınmış sanatçıları hafta bir mekanlarına getirtmektedirler. Sabahlara kadar müziğin kesilmediği Kumbağ da güzel bir gece geçirebilirsiniz.

Dinlenme: Kumbağ da yapılabilecek en güzel şey dinlenmektir. Doğası gereği Kumbağ sizleri şehir stresinden uzak tutup huzurlu bir ortam sağlamaktadır. Ayrıca hamaklara, minderlere, Kumsallara ve yemyeşil çimlere uzanarak doğanın o güzel cıvıltısını dinleyebilirsiniz.