poliskampi2

Kumbağ Polis Evi

 Tekirdağ il Merkezine 15 Km. mesafede bulunan Kumbağ Beldesinde 1990 yılında 3530 m/2. lik bir alan üzerine kurulan tesisimizin bir cephesi denize sıfırdır. Denize sıfır cephesine bakan yerdeki Restoranında sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerine dair hizmetler verilmektedir. Tesisimiz 3 katlı – 3 blok halinde (34) oda, (136) yatak kapasitelidir. Odalar dört kişilik olup; bir yatak odası, bir salon ve bir banyo ile tuvaletten oluşmaktadır. Odalarımızın hepsi tek tiptir, yani apart daire konumundadır. Tesislerimizde fiziki yetersizlikten dolayı havuz bulunmamaktadır. Ayrıca tesislerimize ait bahçenin bir bölümde sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra fast food (hamburger, tost, patates cipsi, gözleme vb) türü yiyeceklerin bulunduğu, çimlerin üzerinde oluşturulan park – cafe tarzı bir mekanımız mevcuttur.

poliskampi3

Ulaşım: Yaz sezonu boyunca, İstanbul’dan Tekirdağ – Kumbağ’a şehirlerarası otobüs ile her gün ulaşım rahatlıkla sağlanabilmekte ve tesislerimizin önünden geçmektedir. İstanbul-Tekirdağ/Kumbağ arası 140 km. olup; yolculuk maksimum (2) saat sürmektedir.

Ayrıca, Tekirdağ ilimizden Kumbağ tesislerimize gelecek mensuplarımızın özel otoları olmaması durumunda ise Tekirdağ-Kumbağ arası gün içinde 15 dakikada bir ring halinde çalışan dolmuşlarla gidiş-geliş sağlayabileceklerdir.

Konaklama: Kumbağ Polis Eğitim ve Dinlenme Tesislerimizden istifade etme talebinde bulunan, ancak yer tahsisi yapılamayan teşkilat mensuplarımız veya yakınlarının İskele Caddesi No:19 Tekirdağ adresinde faaliyet göstermekte olan Tekirdağ Polisevi’nden önceden rezervasyon yaptırmak kaydıyla burada konaklayıp, kampımızdan günübirlik faydalanabilirler ve ulaşımı da Polisevi çay bahçesi önünden geçen dolmuşlarla sağlayabileceklerdir.

poliskampi4

Tekirdağ Polisevi Telefon : 0 (282) 260 41 01 – 02 0 505 318 59 00’dan dahili 67 70 Tekirdağ Polisevi Faks : 0 (282) 263 90 89

Kumbağ Tesisler : 0 (282) 283 49 95-0 (282) 283 57 60

E-Mail : [email protected]

Polisevi Adres : Ertuğrul Mah.İskele Caddesi No:19 Tekirdağ

Kumbağ Tesisleri Adres : İnönü Caddesi No: 65 Kumbağ / TEKİRDAĞ

poliskampi

KAMPA KATILACAK PERSONEL İLE İLGİLİ HUSUSLAR

 • Kampa katılmak isteyen personel sitemizde bulunan örnek müracaat formunu doldurup, 03 Mayıs 2014 tarihine kadar “Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü – Polisevi Şube Müdürlüğü İskele Caddesi No:19 59100 Tekirdağ” adresine posta veya 0 282 263 90 89 nolu faks yoluyla göndermesi gerekmektedir.
 • Müracaat formunda kaç kişinin katılacağı, (çocukların yaşları belirtilecek) açık adresi ve telefon numaraları eksiksiz ve okunaklı olarak yazılacaktır.
 • Kahvaltı ve akşam yemeğine katılım zorunlu olmayıp, dönem başında veya en az (24) saat önceden yetkililere bilgi verilecektir.
 • Yer tahsisi yapılan personel dönem süresinden az da kalsa daire ücretinin tamamı alınır. Dönem bitimi daireler en geç 17.30’a kadar boşaltılacaktır.
 • Yer tahsisi yapılan personel bir dönemden fazla kalamayacaktır.
 • Tahsisi yapılan daire kısmen veya tamamen bir başkasına devredilemeyecektir.
 • Yer tahsisi yapılan personel kampa gelirken Sosyal Tesislere Giriş Kartlarını ve kimliklerini getirmek zorundadır.
 • Ailesi yanında olmayan çocuklar ve bekârlar kampa kabul edilmeyecektir.
 • Tesislerin düzenini bozucu davranışlarda bulunanların yönetim tarafından ilişikleri kesilecektir.
 • Tesislere kedi-köpek gibi evcil hayvan getirilmeyecek, aksi takdirde kampa kabul edilmeyeceklerdir.
 • Tesislerde elektrikli ev aletleri kullanılması yasaktır.( Fritöz, Elektrik Ocağı, vs.)
 • Yer itibariyle ilave yatak konulması yasaktır.
 • Kamp dönemi kendisine tebliğ edildiği tarihte o dönem için tespit edilen apart daire ücretinin %20’sini avans olarak Tekirdağ–Halkbank Sahil Şubesinin İban No: TR39 0001 2001 3970 0005 1000 44 numaralı hesabına yatırıp, dekontunu posta veya faks yoluyla Tekirdağ Polisevine göndermesi gerekmektedir.
 • Avansını yatırmayan personelin yer tahsisi iptal edilecektir.
 • Avansını yatırıp son anda mazereti çıkan personelin (10) gün önceden mazeretini belirten dilekçe ile rezervasyonunu iptal ettirecek, geçerli mazereti olmaksızın bu süreden sonra bildirimde bulunanlara her gün için % 5 oranında kesinti yapılmak suretiyle avansları iade edilecektir.
 • 7 yaşından küçük çocuklar için ekstra yatak talep edilmemesi halinde yatak ücreti alınmaz, yemek ücretinin % 50’si alınır.( EGM Sos.Tes. Kur.Gör.Çal.Yönetmeliği mad.38/d)
 • İlave edilecek her yatak için tek kişilik yatak ücretinin % 50’si alınır.